Kancelaria Radców Prawnych I&J PARULSKA Iwona Parulska, Joanna Parulska- Turek spółka cywilna została utworzona 1 lutego 2011 roku stanowiąc kontynuację długoletniej działalności w zakresie świadczenia pomocy prawnej wykonywanej z powodzeniem od maja 1999r przez Radcę Prawnego Iwonę Parulską.

Forma działalności naszej Kancelarii doskonale harmonizuje zarówno z wieloletnim doświadczeniem członków zespołu jak również z świeżym i energicznym spojrzeniem oraz otwartością na współczesne formy komunikacji i rozwiązania technologiczne młodszych członków zespołu. W naszej Kancelarii dokładamy wszelkich starań by przy wykorzystaniu najlepszych standardów i rozwiązań technicznych zaproponować Państwu sprawne i efektywne doradztwo.

Nasza Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych i prawnych w zakresie przewidzianym przepisami regulującymi zasady funkcjonowania radców prawnych.

Świadczenie pomocy prawnej ma formę stałej współpracy polegającej na prowadzeniu wszystkich spraw zainteresowanego podmiotu bądź formę świadczenia profesjonalnego zastępstwa w zakresie doraźnych, pojedynczych spraw sądowych, porad i opinii prawnych. Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów zarówno w toku negocjacji i postępowań ugodowych jak i na sali sądowej.

W zakresie postępowań gospodarczych współpracujemy przede wszystkim z przedsiębiorcami działającymi w formie spółek kapitałowych lub prowadzący działalność gospodarczą jednoosobowo lub w ramach spółek osobowych.

Reprezentujemy również osoby fizyczne w szerokiej i różnorodnej materii prywatnych spraw osobowych poczynając od rozwodów, postępowania spadkowego po roszczenia odszkodowawcze.

Zależy nam na budowaniu partnerskich relacji z każdym Klientem firmy, opartych na dyskrecji, zrozumieniu i zaufaniu. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przekazanych nam informacji.

Dziękujemy naszym obecnym Klientom i zapraszamy do współpracy

Kancelaria I&J Parulska s.c.
foto by Patrik Goethe unsplash.com

Copyright 2015 © I&J Parulska - Kancelaria Radców Prawnych s.c.